Piknik Rodzinny

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zorganizowaliśmy dzień pełen atrakcji dla rodzin naszych pracowników oraz partnerów biznesowych. Tematem przewodnim tegorocznego pikniku rodzinnego był świat bajek i opowieści. Spotkanie było doskonałą okazją, aby wcielić się w swojego ulubionego bohatera lub bohaterkę fantasy. Na wszystkich gości naszej bajkowej krainy czekały pyszne przekąski oraz zabawy dla śmiałków w każdym wieku.

Tegoroczny Piknik Rodzinny odbył się w sobotę, 25 maja na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Słoneczna pogoda przyciągnęła tłumy bajkowych gości – na co dzień pracowników i ich rodzin z Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa, General Electric Company Polska, Jenbacher oraz Wabtech.

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy strefy zabaw, w tym specjalną strefę wiedźmińską dla wszystkich fanów Geralta z Rivii. Każdy chętny mógł także spróbować swoich sił  w grach i zawodach zręcznościowych, a także wziąć udział w licznych warsztatach plastycznych i rękodzielniczych.

Podziel się wpisem