19 października 2012 roku (piątek) już po raz czwarty otwieramy bramy Instytutu Lotnictwa w Warszawie. Wszyscy zainteresowani lotnictwem, nowoczesnymi technologiami oraz ci, którzy chcą po prostu ciekawie spędzić wieczór będą mieli jedyną w roku okazję zwiedzenia, niedostępnego na co dzień, Instytutu Lotnictwa!

Zapraszamy od godziny 17.00 do godziny 23.00 na „Noc w Instytucie Lotnictwa”. Pod osłoną nocy w specjalnie przygotowanej iluminacji świetlnej będzie można zobaczyć z bliska nie tylko laboratoria badawcze, ale także maszyny latające: od najmniejszych bezzałogowych latających jednostek obserwacyjnych, poprzez poduszkowce aż po śmigłowce i samoloty.

Ponadto przygotowaliśmy pokazy skoczków spadochronowych, spotkania z ekspertami, doświadczenia i eksperymenty, filmy tematyczne, symulatory, wystawy fotografii, podświetloną fontannę, napoje i przekąski oraz wiele innych atrakcji.

Szczegółowe informacje o 4 Nocy w Instytucie Lotnictwa można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy www.nocwinstytucielotnictwa.pl

Do zobaczenia!

Podziel się wpisem