„Ekonomia cyrkularna i zrównoważona mobilność – innowacyjne materiały, napędy i źródła energii” – pod takim hasłem 5 września br. o godzinie 12.00 w ramach targów MSPO obędzie się spotkanie matchmakingowe. To inicjatywa Branżowego Punktu Kontaktowego „Inteligentna i czysta mobilność” działającego w naszym Instytucie.

Tworzymy przestrzeń do wymiany doświadczeń

Udział w spotkaniu jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji innowacji w zakresie napędów, źródeł energii i materiałów. To szansa na zdobycie wiedzy z zakresu pozyskania finansowania w ramach programu Horyzont Europa i nawiązania kontaktów do realizacji wspólnych przedsięwzięć.

O wydarzeniu

Spotkanie Matchmakingowe odbędzie się podczas XXXII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego:

  • kiedy: 5 września 2024 r. w godzinach 12:00-15:00
  • gdzie: w Sali G3, Hala G.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Branżowym Punktem Kontaktowym „Czysta Gospodarka” i Łukasiewicz – Instytutem Metali Nieżelaznych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja: iawl.edu.pl/bpk-mspo-2024/

_

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: Boeing, GE, Airbus czy Pratt&Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych, kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych. Więcej: ilot.lukasiewicz.gov.pl

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie https://lukasiewicz.gov.pl/biznes/ ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

Podziel się wpisem